"არავინ იცის რა იქნება. მაგრამ ჩვენ ვნახეთ მისი მუშაობა "ევერტონში" სადაც იგი აღწევდა წარმატებას. ჩემი აზრით არანაირი პრობლემა არ ექნება დევიდს გარდა ერთისა, რომ ის იქნება სეწოლის ქვეშ, რადგან იგი უნდა იყოს ლეგენდალური მწვრთნელის სერ ალექსის მემკვიდრე, მაგრამ ის ძლიერია და გაუმკლავდება ამ პრობლემას. ამ კლუბში განსაკუთრებული სული სუფევს და ამიტომ სხვა არანაირი პრობლემა არ უნდა ქონდეს ახალ მენეჯერს". - ჯონი ევანსის სიტყვებს ციტირებს manutd.com
"სერ ალექსის გადადგომა ჩვენთვის ცნობილი გახდა იმ დღეს როდესაც ეს მთელმა მსოფლიომ გაიგო. ჩვენ ველით ახალი მწვრთნელის მუშაობას, მაგრამ ჩვენ ძალიან გვეწყინა ბოსის გადადგომა, ეს იყო ძალიან ცუდი ამბავი ჩვენთვის. ჩვენ ყველანი მადლობას ვუხდით მასს, რათა რაც მან გააკეთა გუნდში ეს იყო წარმოუდგენელი. ერთი დღით ადრე იყო ჭორები სერ ალექსის გადადგომაზე, მეორე დღით კი გამოგვიცხადა მან ეს ამვავი. ჩვენ შოკში ვიყავით ამ ამბის გაგების შემდეგ. არავინ ფიქრობდა მოვლენების ასეთ განვითარებაზე".
"მე დარწმუნებული ვარ, რომ მატჩი "სუინსის" წინააღმდეგ იქნება ძალიან ემოციური. ჩვენ შემდეგ გვექნება მატჩი "ვესტ ბრომვიჩთან", მაგრამ ბოლო თამაში სერ ალექსის მეთაურობით გვექნება კვირას. რაც განსაკუთრებულ სტიმულს გვაძლევს.